کارگاه آموزش اصول رزومه‌نویسی

سید محمدمهدی احمدپناه
سید محمدمهدی احمدپناهPh.D. Candidate and Lecturer Formal Security Lab., Department of Computer Engineering and Information Technology Amirkabir University of Technology
smahmadpanah.github.io

کارگاه آموزش اصول رزومه‌نویسی

برگزار کنندگان ایونت :‌ انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر پلی تکنیک

توضیح محتوای ایونت:
در بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی دنیا، رویدادهایی به طور مستمر برای دانشجویان برگزار می‌شود تا آن‌ها را در نوشتن رزومه‌های تحصیلی و کاری خود راهنمایی کنند. اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی از آن‌جاست که دانشجویان اغلب نکات مهم و اصلی یک رزومه حرفه‌ای را نمی‌دانند و از تاثیر اساسی رزومه در کسب یک موقعیت شغلی یا تحصیلی غافل هستند. به طور معمول، از رزومه‌های سایر دانشجویان برای اطلاع از نحوه رزومه‌نویسی استفاده می‌کنند که ممکن است آن‌ها منابع خوبی برای این کار نباشند.
برای پاسخ‌گویی به این نیاز و با توجه به شروع فصل ارسال درخواست‌های کاری و تحصیلی، بنا داریم تا با برگزاری این کارگاه، به بیان نکات و موارد مهم برای داشتن یک رزومه خوب (و البته بد!)، ساختار و ادبیاتی که باید در یک رزومه حرفه‌ای رعایت شود، و تفاوت رزومه با سایت شخصی، پروفایل‌های Linkedin و Github و… بپردازیم.
بخش اصلی این کارگاه، به نقد و بررسی رزومه‌های مختلف دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشکده اختصاص دارد و شرکت‌کنندگان در این رویداد نیز می‌توانند رزومه‌های خود را از این طریق اصلاح و تکمیل نمایند.
شرکت برای دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشکده مهندسی کامپیوتر رایگان است.
فایل‌ها و اسلاید‌های کارگاه رزومه‌نویسی هم اکنون از طریق لینک زیر قابل دسترسی است:
http://ceit.aut.ac.ir/~mehdi/CVWritingWorkshop.zip

تاریخ ایونت

چهارشنبه ۲۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹ تا ۱۳

مکان ایونت

آمفی تئاتر دانشکده

قیمت ایونت

رایگان

عکس های رویداد

پوستر رویداد