نوزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی برنامه‌نویسی دانشجویی دانشگاه امیرکبیر

نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد.
دانشکده مهندسی کامپیوتر در راستای اهداف مسابقات اصلی ICPC و برای انتخاب برترین تیم های دانشگاه جهت اعزام به مسابقات منطقه ای ، از سال ۱۳۸۰ سالانه یک مسابقه ی کشوری رسمی برای تعیین تیم های اعزامی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مسابقات غرب آسیا برگزار می‌کند که در سال های اخیر مورد استقبال تیم های زیادی از دانشگاه های سراسر کشور قرار گرفته است. کیفیت مسابقه ی برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گونه ای است که بسیاری از دانشگاه ها برای انتخاب تیم های برتر خود نتایج این مسابقه را مد نظر قرار میدهند. سالانه بیش از ۲۰۰ نفر برنامه نویس از دانشگاه های مختلف ایران در مسابقه ی حضوری امیرکبیر شرکت می‌کنند.
اعتبار مسابقه‌ی سالانه‌ی  امیرکبیر به گونه ای است که علاوه بر تیم‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه‌های مطرح ایران از جمله دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت و شهید بهشتی نیز همه ساله با چندین تیم در این مسابقه شرکت کرده و به رقابت با جمعی از زبده ترین برنامه نویسان ایران میپردازند.
امسال نیز این مسابقه با همکاری شرکت صباایده با ۶۵ تیم از سراسر کشور در قالب تیم‌های ۳ نفره به صورت حضوری در سایت دانشکده مهندسی کامپیوتر به رقابت می‌پردازند.
مهلت ثبت نام تا ۳ آبان ماه خواهد بود.